پسته  اکبری پسته بسیار کشیده و خوش شکلی هست که تقریبا در تمام دنیا مشتریان خاص خودش را دارد و این موضوع علت های مختلفی می تواند داشته باشد که به نقل از صاحب نظران پسته، به علت راحت پوست شدن این پسته، حس خوبی دارد و در عمل جز  پسته های لوکس دسته بندی میشود، از نظر قیمت هم معمولا همیشه یک سر و گردن  قیمت بالاتری از پسته های مثل فندقی دارد. درختان پسته اکبری هر سال محصول زیاد نمی دهند و معمولا هر چند سال یک بار باردهی زیاد دارند و این هم مزید بر علت میشود که تقریبا همیشه پسته اکبری اعلا کمتر در بازار  موجود باشه و قیمت هم بیشتر خواهد بود.

 

 

 

 

 

 

درجه بندی انس پسته اکبری در ایران

انس پسته بین 18 تا 20:خیلی درشت
انس پسته بین 20 تا 22:درشت
انس پسته بین 22 تا 26:متوسط

نکته : حتما زمان سفارش انس پسته ذکر شود

1-min1-min
2-min2-min
3-min3-min
4-min4-min

طریق سفارش دهی

By ordering

سفارشات ایران

شما میتوانید محصولات را به صورت تلفنی سفارش دهید و با  شماره 00000000 تماس گرفته تا اپراتور های  فروش راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

Iranian orders

You can order the products by phone and call 00000000 so that the sales operators can provide you with the necessary instructions

سفارشات خارج از ایران 

شما اگر خارج از ایران هستید و یا میخواهید محصولات ما را در کشور خود به فروش برسانید میتوانید از طریق ایمیل 

( iranianpistachiodistributor@gmail.com  ) با اپراتور های  فروش خارجی ارتباط برقرار کنید تا راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

Orders outside Iran

If you are outside Iran or want to sell our products in your country, you can contact foreign sales operators via email (iranianpistachiodistributor@gmail.com) to be informed of the necessary instructions