نان خامه ای

نان خامه ای  به سبکی مدن  در مورد  شیزین های پسته ای درجه یک ما  . عطر و طعم قوی خامه ای پسته با نون ترد و تازه  پیچیده شده است. بو داده شده با دست و با عشق فراوان. ساخت ایران.

 

توضیحات محصول

نون خامه ای پسته ای شیرینی فرانسوی بوده که ترکیبی از خمیر نون خامه ای با پختی متفاوت به همراه مغزی پسته ای است. که در این مغزی از ترکیب شکلات سفید و خامه استفاده شده و در کنار پودر پسته و مغز آن طعمی دلچسب را ایجاد میکند.

 

تجربه ای جدید

غذا خوردن نباید فقط برای تغذیه باشد. خوردن همیشه باید یک تجربه باشد. و ما می خواهیم با طیف وسیعی از  نان خامه ای ها با طعم پسته خود چنین تجربه ای را به شما ارائه دهیم. ما هر روز هر کاری که از دستمان بر می‌آید انجام می‌دهیم تا بهترین نان خامه ای را با مواد عالی ترکیب کنیم و سپس آنها را با دست در محل برشته کردنمان تصفیه کنیم.

طریق سفارش دهی

By ordering

سفارشات ایران

شما میتوانید محصولات را به صورت تلفنی سفارش دهید و با  شماره 02126158712 تماس گرفته تا اپراتور های  فروش راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

Iranian orders

You can order the products by phone and call 02126158712 so that the sales operators can provide you with the necessary instructions

سفارشات خارج از ایران 

شما اگر خارج از ایران هستید و یا میخواهید محصولات ما را در کشور خود به فروش برسانید میتوانید از طریق ایمیل 

( iranianpistachiodistributor@gmail.com  ) با اپراتور های  فروش خارجی ارتباط برقرار کنید تا راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

Orders outside Iran

If you are outside Iran or want to sell our products in your country, you can contact foreign sales operators via email (iranianpistachiodistributor@gmail.com) to be informed of the necessary instructions