پسته لیمویی

هیجان انگیز، عجیب و غریب و با طراوت. نه تنها در تابستان! طعم قوی پسته، مزین به نت ظریف  لیمو. بو داده شده با دست و با عشق فراوان. ساخت ایران.

توضیحات محصول

چشمان خود را می بندید و از طعم کمی لیمویی که از لیمو پسته ما سرچشمه می گیرد لذت می برید. اما صبر کنید، آن چیست؟ بعد از اینکه آجیل را با ذوق جویدید، طعم کمی شیرین و به شدت آجیلی و عطر لطیف و کره ای پسته در انتظار شماست.

وای! این واقعا یک تجربه جدید و عالی بود.

عجیب و غریب تازه ما

معرفی می کنیم: شما به تازگی از طعم پسته های دستچین شده ما با طعمی عجیب لذت بردید. لیموی تند در اینجا نقشی ایفا می کند، طراوت را فراهم می کند.  

تجربه ای جدید

غذا خوردن نباید فقط برای تغذیه باشد. خوردن همیشه باید یک تجربه باشد. و ما می خواهیم با طیف وسیعی از آجیل ها و طعم های متنوع خود چنین تجربه ای را به شما ارائه دهیم. ما هر روز هر کاری که از دستمان بر می‌آید انجام می‌دهیم تا بهترین آجیل‌ها را با مواد عالی ترکیب کنیم و سپس آنها را با دست در محل برشته کردنمان تصفیه کنیم.

عجیب و غریب تازه ما

معرفی می کنیم: شما به تازگی از طعم پسته های دستچین شده ما با طعمی عجیب لذت بردید. لیموی تند در اینجا نقشی ایفا می کند، طراوت را فراهم می کند.  

تجربه ای جدید

مواد خوب و عشق زیاد

کیکی نیست که شما بهتر از مادربزرگتان دوست داشته باشید؟ این تعجب آور نیست، زیرا مادربزرگ شما احتمالاً از کره خوب به عنوان چربی گیاهی ارزان استفاده می کند. میوه کیک حتی ممکن است از باغ او باشد که عاشقانه از آن مراقبت و مراقبت کرده است. و سپس بخشی از عشق است که مادربزرگ شما با آن کیک خود را می پزد و هی، شما فقط می توانید آن را بچشید!
ما هم مانند مادربزرگ شما در مورد آجیل خود رویکردی مشابه داریم. ما فقط این تازه را از نمایندگی های منتخب تهیه می کنیم. سپس آنها را با مواد خاصی تصفیه می کنند و سپس در کارخانه بو دادن خودمان برشته می شوند. به این میگن مهره عشق!

طریق سفارش دهی

By ordering

سفارشات ایران

شما میتوانید محصولات را به صورت تلفنی سفارش دهید و با  شماره 02126158712 تماس گرفته تا اپراتور های  فروش راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

Iranian orders

You can order the products by phone and call 02126158712 so that the sales operators can provide you with the necessary instructions

سفارشات خارج از ایران 

شما اگر خارج از ایران هستید و یا میخواهید محصولات ما را در کشور خود به فروش برسانید میتوانید از طریق ایمیل 

( iranianpistachiodistributor@gmail.com  ) با اپراتور های  فروش خارجی ارتباط برقرار کنید تا راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

Orders outside Iran

If you are outside Iran or want to sell our products in your country, you can contact foreign sales operators via email (iranianpistachiodistributor@gmail.com) to be informed of the necessary instructions