پسته پرتقالی

ملس  در مورد پسته درجه یک ما با عصاره پرتقال . عطر و طعم قوی پسته در دوز پاشیدن لطیف پرتقال  پیچیده شده است. بو داده شده با دست و با عشق فراوان. ساخت ایران.

توضیحات محصول

از بیرون ترش و ملس و درونش شیرین! اکنون نه تنها چشمان شما به سفری بصری می رود، بلکه جوانه های چشایی شما نیز وقتی  پرتقال پسته ما را می چشید.
به محض اینکه آجیل را از بسته بندی خارج کنید، می بینید که این یک برشته بسیار خاص است. چون پسته ها به خاطر مخلوط ادویه انتخابی ما زرد رنگ هستند.

خیلی  خوش طعم

اگر از طرفداران غذاهای ملس هستید و به طور کلی پذیرای ترکیبات طعمی متنوع هستید، نباید آجیل پرتقالی ما را از دست بدهید.
تعم شرینی و ترش گونه اولین حس را فراهم می کند. طعم آن کمی شیرین  است که در میان اجیل های طعم دار بی نظیر است. و به همین دلیل با نوشیدنی های سبک و ترش هماهنگی فوق العاده ای دارد.

تجربه ای جدید

غذا خوردن نباید فقط برای تغذیه باشد. خوردن همیشه باید یک تجربه باشد. و ما می خواهیم با طیف وسیعی از آجیل ها و طعم های متنوع خود چنین تجربه ای را به شما ارائه دهیم. ما هر روز هر کاری که از دستمان بر می‌آید انجام می‌دهیم تا بهترین آجیل‌ها را با مواد عالی ترکیب کنیم و سپس آنها را با دست در محل برشته کردنمان تصفیه کنیم

طریق سفارش دهی

By ordering

سفارشات ایران

شما میتوانید محصولات را به صورت تلفنی سفارش دهید و با  شماره 02126158712 تماس گرفته تا اپراتور های  فروش راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

Iranian orders

You can order the products by phone and call 02126158712 so that the sales operators can provide you with the necessary instructions

سفارشات خارج از ایران 

شما اگر خارج از ایران هستید و یا میخواهید محصولات ما را در کشور خود به فروش برسانید میتوانید از طریق ایمیل 

( iranianpistachiodistributor@gmail.com  ) با اپراتور های  فروش خارجی ارتباط برقرار کنید تا راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

Orders outside Iran

If you are outside Iran or want to sell our products in your country, you can contact foreign sales operators via email (iranianpistachiodistributor@gmail.com) to be informed of the necessary instructions