احمد آقایی یا پسته بلند مغز یکی از انواع پسته های بلند ایرانی است و مشخصات این نوع را می توان به شکل بادامی و بلند توصیف کرد. اما اندازه طول پسته ها همیشه  برابر نیست.این نوع پسته ایرانی مطلوب ترین نوع در شرق آسیا به ویژه چین و هند است. پسته احمد آقایی نسبتاً بزرگ است و پوسته آن از یک طرف نیمه باز و از طرف  دیگر کاملاً باز شده است. پسته احمد آقایی در برخی از بازارها مانند هند و یونان بسیار محبوب است. تولید این پسته روز به روز در حال افزایش است. شکل ظاهری پسته احمد آقایی شبیه انواع پسته  آمریکایی است. همچنین در بین این چهار رنگ پسته، سفیدترین رنگ پوسته را دارد. ناگفته نماند، این پسته در زیر نور آفتاب خشک می شود.

خصوصیات ظاهری:

رنگ پوسته: سفید استخوانی

رنگ مغز: قرمز روشن تا ارغوانی به علاوه سبز

شکل: بلند

 

 

 

درجه بندی انس پسته احمد آقایی در ایران

انس پسته بین 22 تا 26:متوسط
انس پسته بین 26 تا 28:ریز
انس پسته بین 28 تا 34:خیلی ریز

نکته : حتما زمان سفارش انس پسته ذکر شود

1-min1-min
4-min4-min
2-min2-min
3-min3-min

طریق سفارش دهی

By ordering

سفارشات ایران

شما میتوانید محصولات را به صورت تلفنی سفارش دهید و با  شماره 00000000 تماس گرفته تا اپراتور های  فروش راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

Iranian orders

You can order the products by phone and call 00000000 so that the sales operators can provide you with the necessary instructions

سفارشات خارج از ایران 

شما اگر خارج از ایران هستید و یا میخواهید محصولات ما را در کشور خود به فروش برسانید میتوانید از طریق ایمیل 

( iranianpistachiodistributor@gmail.com  ) با اپراتور های  فروش خارجی ارتباط برقرار کنید تا راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

Orders outside Iran

If you are outside Iran or want to sell our products in your country, you can contact foreign sales operators via email (iranianpistachiodistributor@gmail.com) to be informed of the necessary instructions