کره پسته

 

توضیحات محصول

کره پسته یک محصول غذایی با خواص بسیار زیاد می‌باشد که از فرایند آسیاب کردن و برشته کردن پسته خام و همچنین اضافه کردن شکر و طعم‌دهنده‌های طبیعی به دست می‌آید. به‌طورمعمول کره پسته حاصل ترکیب 80 درصد مغز پسته دهان بسته و 20 درصد وانیل و شکر می‌باشد و در فرایند تولید آن، روغن پسته از محصول جدا نمی‌گردد و چربی طبیعی پسته‌های آسیاب شده به‌طور کامل در آن‌ها باقی می‌ماند. این فرایند محصولی خمیری شکل به وجود می‌آورد که به آن کره پسته میگویند. لازم به ذکر است که کره، روغن و به ‌طور کلی چربی پسته فاقد کلسترول می‌باشد.

خیلی  خوش طعم

کره پسته دارای ارزش غذایی بسیار بالایی است و با داشتن مقادیر زیادی فسفر و آهن، برای افزایش حافظه و تقویت ضریب هوشی بسیار مناسب می‌باشد. این محصول به‌عنوان یک خوراکی مقوی، کم‌حجم و با جذب سریع یکی از بهترین گزینه‌ها برای افراد بزرگ‌سال، مخصوصاً ورزشکاران است.

کره پسته یک محصول غذایی خوش‌طعم و دلپذیر است که دارای تمامی خاصیت‌های پسته می‌باشد. 

  • سلامت قلب، کنترل وزن، حفاظت در برابر دیابت و بهبود دستگاه گوارش.
  • دارای مقادیر زیادی فسفر و آهن برای افزایش و تقویت ضریب هوشی و حافظه.
  • دارای مقادیر قابل‌توجهی اسیدآمینه آرژینین که در ترشح هورمون‌های رشد مؤثر است.
  • بهبود رشد کودکان و رفع کم‌خونی
  • دارای ویتامین‌های B1، B3، A، پتاسیم و کلسیم
  • دارای خواص پروبیوتیک و ارزش غذایی بالا
  • و…

تجربه ای جدید

غذا خوردن نباید فقط برای تغذیه باشد. خوردن همیشه باید یک تجربه باشد. و ما می خواهیم با  از کره ها با طعم پسته خود چنین تجربه ای را به شما ارائه دهیم. ما هر روز هر کاری که از دستمان بر می‌آید انجام می‌دهیم تا بهترین کره پسته را با مواد عالی ترکیب کنیم و سپس آنها را با دست در محل برشته کردنمان تصفیه کنیم.

طریق سفارش دهی

By ordering

سفارشات ایران

شما میتوانید محصولات را به صورت تلفنی سفارش دهید و با  شماره 02126158712 تماس گرفته تا اپراتور های  فروش راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

Iranian orders

You can order the products by phone and call 02126158712 so that the sales operators can provide you with the necessary instructions

سفارشات خارج از ایران 

شما اگر خارج از ایران هستید و یا میخواهید محصولات ما را در کشور خود به فروش برسانید میتوانید از طریق ایمیل 

( iranianpistachiodistributor@gmail.com  ) با اپراتور های  فروش خارجی ارتباط برقرار کنید تا راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

Orders outside Iran

If you are outside Iran or want to sell our products in your country, you can contact foreign sales operators via email (iranianpistachiodistributor@gmail.com) to be informed of the necessary instructions