ماکارون پسته

ماکارون پسته ای یک شکلات شیری است که مغز آن با پسته ی خرد شده و طعم ماکارون پسته ای پر شده است .

توضیحات محصول

 شیرین و ترد، اکنون نه تنها چشمان شما به سفری بصری می رود، بلکه جوانه های چشایی شما نیز وقتی ماکارون پسته ما را می چشید.
به محض اینکه ماکارون پسته را از بسته بندی خارج کنید، می بینید که این یک برشته بسیار خاص است. چون ماکارون پسته ها به خاطر مخلوط ادویه انتخابی ما بسیار خوش عطر هستند.

خیلی  خوش طعم

ماکارون یک دسر فرانسوی بر پایه مرنگ است که با سفیده تخم مرغ، پودر شکر، پودر پسته و رنگ غذا درست می‌شود. ماکارون در اصل توسط یک آشپز ایتالیایی به فرانسوی‌ها معرفی شد. این شیرینی بسیار نرم و پفی است و شبیه یک کلوچه ساندویچی، اما از نوع نرم است.

تجربه ای جدید

غذا خوردن نباید فقط برای تغذیه باشد. خوردن همیشه باید یک تجربه باشد. و ما می خواهیم با طیف وسیعی از  بیسکویت ها با طعم پسته خود چنین تجربه ای را به شما ارائه دهیم. ما هر روز هر کاری که از دستمان بر می‌آید انجام می‌دهیم تا بهترین بیسکوست را با مواد عالی ترکیب کنیم و سپس آنها را با دست در محل برشته کردنمان تصفیه کنیم.

طریق سفارش دهی

By ordering

سفارشات ایران

شما میتوانید محصولات را به صورت تلفنی سفارش دهید و با  شماره 02126158712 تماس گرفته تا اپراتور های  فروش راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

Iranian orders

You can order the products by phone and call 02126158712 so that the sales operators can provide you with the necessary instructions

سفارشات خارج از ایران 

شما اگر خارج از ایران هستید و یا میخواهید محصولات ما را در کشور خود به فروش برسانید میتوانید از طریق ایمیل 

( iranianpistachiodistributor@gmail.com  ) با اپراتور های  فروش خارجی ارتباط برقرار کنید تا راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

Orders outside Iran

If you are outside Iran or want to sell our products in your country, you can contact foreign sales operators via email (iranianpistachiodistributor@gmail.com) to be informed of the necessary instructions